No sobriety on Good Deals ;)

🔥 FREE DELIVERY from 99€

under conditions**

Calendrier de l'Avent et de l'Après sans alcool Sanzalc, cave sans alcool pour adultes décomplexés Calendrier de l'Avent et de l'Après sans alcool Sanzalc, cave sans alcool pour adultes décomplexés

Book your
2025 CALENDAR

ADVENT & AFTER BAKING

Lyre's Gin & Tonic Premix without alcohol 🥂 Sanzalc, the cellar without alcohol and without complexes

Lyre's Gin & Tonic Premix without alcohol

2,99 €2,00 €
8,00 €/l
Ypra Hoppy beer without alcohol 0.4%
Vendu par 6

Ypra Hoppy beer without alcohol 0.4%

3,50 €2,80 €
8,48 €/l
Hero Tostada Basqueland Beer 0.5%
Vendu par 6

Hero Tostada Basqueland Beer 0.5%

4,60 €3,00 €
9,09 €/l
Mikkeller Drink'in the Sun beer 0.3%
Vendu par 6

Mikkeller Drink'in the Sun beer 0.3%

3,50 €3,00 €
9,09 €/l
Chouffe blond beer without alcohol 0.0%
Vendu par 6

Chouffe blond beer without alcohol 0.0%

3,50 €3,00 €
9,09 €/l
Põhjala Virmalised Beer 0 IPA 0.5%
Vendu par 6

Põhjala Virmalised Beer 0 IPA 0.5%

3,50 €3,00 €
9,09 €/l
Ramon beer 0.3% without alcohol Sanzalc, alcohol-free cellar for uninhibited adults
Vendu par 6

Ramon beer 0.3% without alcohol

3,20 €
9,70 €/l
BOOST CAFÉ energy drink: Maca & Ginseng - Drink Kaffi
Vendu par 4

BOOST CAFÉ energy drink: Maca & Ginseng - Drink Kaffi

4,40 €3,30 €
13,20 €/l
BOOST CHICORY energy drink: Maca & Ginseng - Drink Kaffi
Vendu par 4

BOOST CHICORY energy drink: Maca & Ginseng - Drink Kaffi

4,40 €3,30 €
13,20 €/l
FOCUS CAFÉ energy drink: Ashwagandha & Reishi - Drink Kaffi
Vendu par 4

FOCUS CAFÉ energy drink: Ashwagandha & Reishi - Drink Kaffi

4,40 €3,30 €
13,20 €/l
Edmond la blonde & organic beer 0.5% alcohol-free - 33 cl
Vendu par 6

Edmond la blonde & organic beer 0.5% alcohol-free - 33 cl

4,19 €3,50 €
10,61 €/l
Edmond dark amber & organic beer 0.5% without alcohol
Vendu par 6

Edmond dark amber & organic beer 0.5% without alcohol

4,19 €3,50 €
10,61 €/l
Edmond IPA & organic beer 0.5% without alcohol - 33 cl
Vendu par 6

Edmond IPA & organic beer 0.5% without alcohol - 33 cl

4,19 €3,50 €
10,61 €/l
Edmond white & organic beer without alcohol 0.5%
Vendu par 6

Edmond white & organic beer without alcohol 0.5%

4,19 €3,50 €
10,61 €/l
Tante Nonneke IPA beer without alcohol 0.5% Sanzalc, alcohol-free cellar for uninhibited adults
Vendu par 6

Tante Nonneke IPA beer without alcohol 0.5%

4,00 €3,50 €
10,61 €/l
VandeStreek Playground IPA Beer
Vendu par 6

VandeStreek Playground IPA Beer

3,90 €3,50 €
10,61 €/l
NEIPA FunHouse vandeStreek beer
Vendu par 6

NEIPA FunHouse vandeStreek beer

3,90 €3,50 €
10,61 €/l
VandeStreek Grapefruit IPA Beer
Vendu par 6

VandeStreek Grapefruit IPA Beer

3,90 €3,50 €
10,61 €/l
Bumper vandeStreek lager beer
Vendu par 6

Bumper vandeStreek lager beer

3,90 €3,50 €
10,61 €/l
Alain Milliat Williams Pear Nectar 33cl - Sanzalc, alcohol-free cellar for uninhibited adults

Alain Milliat Williams Pear Nectar 33cl

3,90 €3,60 €
10,91 €/l
Hero Hazy IPA Basqueland beer 0.5%
Vendu par 6

Hero Hazy IPA Basqueland beer 0.5%

4,60 €3,80 €
11,52 €/l
West Coast IPA BasqueLand Beer
Vendu par 6

West Coast IPA BasqueLand Beer

4,60 €3,80 €
11,52 €/l
Beer Hero Stout BasqueLand
Vendu par 6

Beer Hero Stout BasqueLand

4,60 €3,80 €
11,52 €/l
Alain Milliat Apricot Nectar Bergeron 33cl - Sanzalc, alcohol-free cellar for uninhibited adults

Alain Milliat Apricot Nectar Bergeron 33cl

4,20 €3,90 €
11,82 €/l